obrazkiblondynki.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

Efekt mokrych ust
Lifestyle

Efekt mokrych ust – propozycje błyszczyków

Błyszczyk do ust, niezależnie od rodzaju wykończenia, zawsze jest idealnym sposobem na to, aby wykończyć makijaż i wyraźnie zaakcentować usta. W obecnych czasach wiele kobiet decyduje się na to, aby kupić taki produkt po to, by uzyskać optyczne powiększenie warg, ale również efekt mokrych ust. Aplikacja kosmetyku jest łatwa i przyjemna oraz utrzymuje się przez długi czas na ustach.

Jakie są najważniejsze właściwości błyszczyków do ust?

Przezroczysty błyszczyk do ust pozwala nie tylko je nawilżyć, ale również zapewnić wiele dodatkowych korzyści. Główną zaletą jest to, że możemy uzyskać przepiękny kolor oraz cudowny zapach.

Oprócz standardowych wersji pozwalających uzyskać efekt mokrych ust błyszczykiem istnieją także błyszczyki z drobinkami. Takie rozwiązanie jest polecane w szczególności dla kobiet, które wychodzą na ważne imprezy, karnawał czy Sylwestra.

W niektórych rodzajach zastosowano dodatkowo właściwości, dzięki którym można powiększyć usta. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim imbir, dzięki któremu usta delikatnie puchną i robią się większe.

Wysokiej jakości błyszczyki do ust mają także właściwości ochronne, w szczególności od promieniowania UV. Zastosowano w nich filtry przeciwsłoneczne.

Jakie są rodzaje błyszczyków do ust?

Połyskujący błyszczyk do ust powoduje to, że stają się one bardziej wyraziste, a przy tym optycznie powiększone, gdyż lepiej odbijają światło. Coraz więcej kobiet decyduje się na tego rodzaju produkty, ponieważ są zdecydowanie lepsze dla kondycji ust niż matowe pomadki.

Jeśli przez nieuwagę lub brak czasu zaniedbany nawilżenie czy złuszczenie ust, to skorzystanie z tego rodzaju szminki pozwolił ukryć wszystkie zaniedbania. Wysokiej jakości błyszczyki zawierają w swoim składzie różnego rodzaju substancje pielęgnujące. Będą to: roślinne oleje, kwas hialuronowy i witaminy.

Decydując się na zakup błyszczyków, będziemy mogli wybierać spośród:

  • powiększających usta – zawierają w składzie substancje, które powodują lekkie podrażnienie warg, przez co lekko nabrzmiewają,
  • kolorowych – są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i charakteryzują się największą popularnością,
  • transparentnych – mają uniwersalne zastosowanie. Mogą pomóc zamienić każdą uniwersalną pomadkę w fantastyczny połyskujący i rozświetlony kolor ust,
  • pielęgnujących – przeznaczone są do ust w celu odżywiania i nawilżania.

Czy warto zainwestować w przezroczysty błyszczyk do ust?

Wiele kobiet na całym świecie wybiera przezroczysty błyszczyk do ust. Jest to najprostszy kosmetyk, dzięki któremu możemy stworzyć szybki i prosty makijaż, bez lusterka przy dodatkowych gadżetów.

Oprócz uzyskania pięknego koloru usta są dodatkowo pielęgnowane i nawilżone, a przy tym uzyskują blask. Ponadto dobrej jakości błyszczyk wygładza usta i sprawia, że są miękkie. Efekt mokrych ust błyszczykiem można stworzyć bardzo łatwo, ponieważ produkt wyposażony jest w wygodny aplikator.