obrazkiblondynki.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

Moda

Jakie są modne upięcia włosów w obecnym sezonie?

Odpowiednio dopasowana fryzura jest w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurej stylizacji, dlatego też warto skorzystać z usług doświadczonego fryzjera. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które upięcia są obecnie w modzie i na co należy zwrócić uwagę przy tworzeniu codziennego wizerunku.

Modne upięcia włosków dla każdej kobiety

Kobiety z długimi albo półdługimi włosami powinny skupić się przede wszystkim na tym, aby wyeksponować smukłą szyję i piękny dekolt. Jeżeli chodzi o wysokie upięcie to idealnie pasować będzie ono do stylizacji, które odsłaniają plecy. W obecnym sezonie rekordy popularności biją koki w każdej postaci. Godny polecenia jest przede wszystkim klasyczny kok banan, który doskonale sprawdzi się podczas biznesowych spotkań. Rozwichrzone fryzury koki są z kolei dobrym wyborem dla tych kobiet, które chcą przełamać nudę i stworzyć wyrafinowany look. Uważać należy przede wszystkim na tradycyjny koński ogon. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie kucyk zaczesywany na bok.

Na jakie upięcie warto postawić?

Od kilku sezonów jest bardzo duży boom na warkocze. Godne polecenia są przede wszystkim warkocze zaplatane i asymetryczne, które wbrew pozorom pasować będą nie tylko do młodszych, ale również do starszych kobiet. Warkocze mogą być tak naprawdę zaplątane wokół całej głowy. Dla wielu kobiet ciekawą propozycją mogą okazać się upięcia, które wywołują charakterystyczny efekt nieładu. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się wplatanie w fryzurę wielokolorowych chust, spinek oraz oryginalnych opasek. Kreatywne dodatki są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych stylizacji.

Jakie upięcie na wesele?

Na wesele najlepiej sprawdzi się wysokie upięcie. Tego typu upięcie może być wykonane nie tylko z loków, ale również z prostych włosów. Zdecydowanie bardziej efektywniej prezentuje się jednak wysokie upięcie z loków. Upięcie z prostych włosów będą z kolei bardziej przypominać wysokie koki. Tego typu fryzury doskonale pasują do delikatnych i romantycznych kreacji. Kobiety, które chcą na wesele założyć elegancką sukienkę powinny postawić właśnie na tego typu upięcie włosów. Na wesele doskonale sprawdzi się także boho kok. Charakterystyczne upięcie w styl boho jest tak naprawdę tylko dodatkiem do pofalowanych i rozpuszczonych włosów. Warto postawić na luźny i swobodny kok z opadającymi kosmykami włosów. Przy tego typu upięciach uważać należy przede wszystkim na tym, aby unikać wszelkich ozdób. Modne upięcia włosów to także nowoczesny kok francuski oraz bubble ponytail.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *