obrazkiblondynki.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

modne sukienki
Moda

Trzyczęściowe stylizacje, czyli jak wyglądać modnie

Nie każdy rodzi się z idealnym wyczuciem mody, ale każdy może się tego nauczyć. Moda nie wymaga wcale naturalnego talentu. Chcąc za każdym razem ubierać się i wyglądać stylowo, warto po prostu zastosować w praktyce zasadę stosowaną przez wszystkich stylistów. A polega ona na tym, by każdorazowo tworzyć trzyczęściowe stylizacje. Zasada jest jedna – strój musi składać się z przynajmniej trzech podstawowych elementów. Jeżeli jednak do stworzenia stylizacji wykorzystuje się modne sukienki, ta zasada przestaje obowiązywać.

Do trzech podstawowych elementów nie wliczamy jednak dodatków. Buty, torebki czy biżuteria są wyłącznie uzupełniającymi wszystko akcesoriami, a to ubrania mają być w stroju najważniejsze. Jak zastosować tę technikę w praktyce? Jeżeli ktoś zdecyduje się na ubranie dżinsów i zwykłego t-shirtu, musi zarzucić na górę coś jeszcze – np. luźny blezer, rozpinany sweter, elegancką marynarkę bądź skórzaną kurtkę. Gdyby natomiast strój składał się wyłącznie z samej sukienki, trzeba by było z nim nieco bardziej pokombinować. Taka sytuacja jest jednak wyjątkiem od reguły. Niektóre modne sukienki są bowiem tak strojne, że dodatkowe ubrania jedynie zaburzają ich wygląd. Czasami wymyślna i oryginalna kreacja tworzy całą stylizację. Nie potrzebuje tła w postaci zdobnych torebek, biżuterii czy butów na wysokich obcasach. Zestaw składający się z przepięknej sukienki i zwykłych trampek też może wyglądać świetnie.

Ogólnie rzecz biorąc trzyczęściowe zestawy będą po prostu bardziej bogate i urozmaicone, a dzięki temu powinny zaprezentować się lepiej.

bymagdalene.com.pl